Rukometaši Spartaka ubedljivo pobedili Radnički

U 20. kolu Super B lige rukometaši Spartaka demonstrirali su svoju nadmoć nad ekipom
Radničkog iz Obrenovca, osvajajući ubedljivu pobedu rezultatom 40:24. Subotičani su
dominirali tokom celog meča, pokazujući izuzetnu igru i efikasnost kako u napadu, tako i
u odbrani.
Prvo poluvreme je proteklo u izjednačenoj borbi, ali je Spartak uspeo da održi prednost
tokom svih 30 minuta, odlazeći na poluvreme sa tri gola viška - 17:14. U nastavku
utakmice, domaći tim je demonstrirao nepogrešivost u napadu, dok je odbrana uspešno
odolela napadima protivnika. Spartak je nastavio da povećava prednost, čime je stvorio
nedostižnu razliku za goste.
Spartak je zasluženo slavio sa ubedljivih 40:24, demonstrirajući svoju dominaciju u svim
segmentima igre. Svaki igrač je dao svoj doprinos pobedi, a efikasnost Spartaka bila je
ključna u stvaranju velike razlike na kraju utakmice.
Istaknute performanse u redovima Spartaka imali su Spasić sa 5, Laković sa 9, Spremo